CARERO SRDCEM

Filozofií naší firmy je již od samotného založení zodpovědnost vůči zákazníkům a našim zaměstnancům. Jsme si rovněž vědomi důležitosti zodpovědného přístupu vůči společnosti.

CARERO SRDCEM je program podpory vybraných projektů zejména charitativní nebo umělecké povahy v celé ČR. Celková výše každoroční podpory činí až 100 000 Kč.

CARERO PO NASZYMU je učeno charitativním, uměleckým, rozvojovým a dalším projektům z Jablunkovska. Celková výše každoroční podpory činí až 50 000 Kč.


Jak můžete získat podporu?

Přihlásit se může kdokoli – jednotlivci, instituce, firmy, charitativní organizace i zájmová sdružení
V případě zájmu o podporu nás, prosím, kontaktujte na e-mailu: marketing@carero.cz a popište nám svůj projekt, případně nám sdělte kde a komu by naše podpora mohla být užitečná.

 

Z podpořených projektů:

Finanční pomoc na nákup automobilu pro Erička

Eriček se narodil po velmi komplikovaném porodu, kdy bojoval o život. Erikovi je 11 let a už v tomto věku má bohužel diagnostikovánu dětskou mozkovou obrnu, epilepsii, mikrocefalii, hlubokou mentální retardaci a poruchu příjmu potravy.

Rodina akutně pro Erička potřebovala vhodný automobil, aby mohl absolvovat své pravidelné rehabilitace. Rodiče se proto obrátili na Konto BARIÉRY, které pro ně zřídilo účet. Rozhodli jsme se podpořit nákup automobilu částkou ve výši 20 000 Kč.

Pokud i vás příběh Erička oslovil a chtěli byste finančně pomoct, obraťte se prosím na nás, konktrétně na email marketing@carero.cz a my vás propojíme přímo na rodiče Erika.

Ochrané pomůcky pro město Jablunkov

Jablunkov je nejvýchodnější české město. Společnost Carero má v Jablunkově svou provozovnu a je tak velmi úzce spjata s tímto regionem.

Společně se zemědělskou firmou Netis, a.s. a Klášterním kostelem jsme darovali městu Jablunkov dezinfekční gely a respirátory k ochraně před nákazou onemocněním COVID-19, abychom pomohli bezpečnému chodu města v době, kdy těchto prostředků byl nedostatek.

Respirátory pro mobilní hospic

MEDICA zdravotní péče, s.r.o. byla založena v roce 2007 jako nestátní zdravotní zařízení poskytující zdravotní péči v domácím prostředí klientů na území Třince a v okolí.

Společnosti MEDICA jsme darovali dezinfekční gely a respirátory pro ochranu zdravotnického personálu i opečovávaných seniorů.

Album Szufloda skupiny BLAF

BLAF je jediná kapela na světě zpívající country ve slezském nářečí. Populární a aktivní je zejména v regionu od Mostů u Jablunkova po Ostravu, kde posluchači rozumí jejich nářečí. Díky internetu a našincům roztroušeným po zeměkouli se ale jejich hudba poslouchá nejen tady, ale například i v Rusku, Americe nebo Austrálii.

Finančně jsme přispěli na nahrávání jejich nejnovější desky Szufloda.

Ceny pro vítěze Polanského běhu

Polanský běh je charitativní akcí, jejíž výtěžek je určen na podporu neonatologického oddělení Fakultní nemocnice Ostrava a novorozenecké oddělení JIP2 Městské nemocnice Ostrava.

V letech 2019 a 2020 jsme darovali věcné ceny pro vítěze a účastníky běhu.

Humanitární pomoc pro Ukrajinu

Spojili jsme se s Charitou Jablunkov, která stejně jako mnoho jiných organizací v této těžké době, kdy je Ukrajina napadena Ruskem, pomáhá získat finanční i humanitární pomoc.

Osud dětí na Ukrajině nám není lhostejný, a proto jsme se rozhodli darovat 525 balíků jednorázových plenek New Love, které budou dopraveny Charitou přímo do zasažených oblastí, kde potřebují veškerou materiální pomoc.

Dění na Ukrajině zasáhlo také naše zaměstnance, a proto se rozhodli vybrat mezi sebou finance a pořídit za ně dětskou výživu. Celkem se vybralo 11 450 Kč a nakoupilo se 57 krabic dětské výživy.

Věříme, že společnými silami dokážeme pomoci.